Fakulta životného prostředí UJEP

přeskočit navigaci

UJEP

Akademický senát FŽP UJEP

Infromace: Zasedání akademického senátu fakulty jsou veřejná.

Zasedání 25.6. 2019

(přidáno 18. června 2019 - aktualizováno 25.6.2019)

Zasedání 3.7. 2019

Další zasedání AS FŽP se uskuteční ve středu 3. 7. 2019 od 8:30 hod.

(přidáno 24. června 2019)

Funkční období akademického senátu je od 4. května 2017 do 3. května 2020

Složení AS FŽP

Akademičtí pracovníci:

Mgr. Ing. Petr Novák  Petr.Novak@ujep.cz- Předseda senátu
Mgr. Diana Holcová, Ph.D.   Diana.Holcova@ujep.cz - do 5/2019 - neslučitelné s funkcí proděkana
Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.   Katerina.Markova@ujep.cz
doc. Ing. Petr Vráblík, Ph.D.   Petr.Vrablik@ujep.cz
prof. Ing. Jaroslava Vráblíková, CSc.  Jaroslava.Vrablikova@ujep.cz
doc. Ing. Tomáš Loučka, CSc.   Tomas.Loucka@ujep.cz

Studenti:

Ing. Marek Došek  Marek.Dosek(zavináč)ujep.cz
Ing. Diana Nebeská  diana.nebeska(zavináč)ujep.cz od 6/2018
Ing. Jiří Štojdl  jiri.stojdl(zavináč)ujep.cz - od 5/2019
Ing. Jitka Tolaszova (Fikarova)   jitka.tolaszova(zavináč)ujep.cz - od 6/2018
Ing. Eliška Wildová  eliska.wildova(zavináč)ujep.cz - Místopředsedkyně senátu
Mgr. Jakub Ederer  Jakub.Ederer(zavináč)ujep.com - Do duben 2019
Tereza Šindelářová   - Do červen 2018
Barbora Varádiová   - Do červen 2018

Dokumenty:


Formulář:   Žádost o čerpán í z FRIM

 
© Fakulta životního prostředí
webmaster