Fakulta životného prostředí UJEP

přeskočit navigaci

UJEP

Akademický senát FŽP UJEP

Infromace: Zasedání akademického senátu fakulty jsou veřejná.

Funkční období akademického senátu je od 4. května 2017 do 3. května 2020

Složení AS FŽP

Akademičtí pracovníci:

Mgr. Ing. Petr Novák  Petr.Novak@ujep.cz- Předseda senátu
Mgr. Diana Holcová, Ph.D.   Diana.Holcova@ujep.cz
Mgr. Kateřina Marková, Ph.D.   Katerina.Markova@ujep.cz
doc. Ing. Petr Vráblík, Ph.D.   Petr.Vrablik@ujep.cz
prof. Ing. Jaroslava Vráblíková, CSc.  Jaroslava.Vrablikova@ujep.cz
doc. Ing. Tomáš Loučka, CSc.   Tomas.Loucka@ujep.cz

Studenti:

Ing. Marek Došek  Marek.Dosek(zavináč)ujep.cz
Mgr. Jakub Ederer  Jakub.Ederer(zavináč)ujep.com
Diana Nebeská   - Od červen 2018
Tereza Šindelářová   - Do červen 2018
Ing. Jitka Tolaszova (Fikarova)    - Od červen 2018
Barbora Varádiová   - Do červen 2018
Ing. Eliška Wildová  Wildova.Eliska(zavináč)gmail.com

Dokumenty:


Formulář:   Žádost o čerpán í z FRIM

 
© Fakulta životního prostředí
webmaster